KONST / Litografier / Färglitografi 13714254
nr 1371 4254
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Par, ej signerad, bladets mått: 31x23 cm
Kondition: missfärgningar
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:08:48
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)